KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14797300
nr 1479 7300
Oidentifierad konstnär. Stilleben, 1900-tal. Ej signerad. Olja på pannå, 12x17 cm, yttermått inklusive ram: 33x38 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 juli 2022
kl 19:59:13
500 kr
600 kr